FB +48 575 304 306

Ango development
nowy bartąg

To warta poznania oferta dla osób poszukujących cichego, spokojnego i przestronnego miejsca do zamieszkania w otoczeniu natury.

Mamy przyjemność  przedstawić  Państwu  nowy projekt ,który powstaje, przy ulicy Bartąskiej  . Pierwszy etap inwestycji obejmuje 3 budynki w których łącznie znajdować się będą 120 mieszkania o pow. od  28 m2 do 94m2.  Z miejscami postojowymi pod budynkiem, miej­sca­mi par­kin­go­wy­mi zewnętrznymi, dro­ga­mi we­wnętrz­ny­mi, oraz pla­cem za­baw dla dzie­ci. Wszystkie mieszkania cechuje bardzo korzystne nasłonecznienie o południowo-zachodniej ekspozycji. Do mieszkań parterowych przynależeć będą duże ogródki, zaś do mieszkań zlokalizowanych na piętrach – balkony z stalowymi balustradami. Część mieszkań na najwyższej kondygnacji będzie posiadała dodatkową powierzchnię antresolę, oraz poddasze nieużytkowe . Wszystkie mieszkania będą posiadały piękny widok na tereny zielone oraz rzekę Łynę.

Lokalizacja wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom  przyszłych mieszkańców łącząc zalety szybkiego dojazdu do Centrum Olsztyna ,oraz bliskość do jeziora Bartąg, która sprzyja aktywnemu spędzania czasu. Inwestycja znajduje się przy ulicy Bartąskiej, w pewnym oddaleniu od głównej ulicy, w głębi powstającego osiedla.

 

 Terminy przekazania kluczy do mieszkań ;

I BUDYNEK : 03-2019 rok

II BUDYNEK : 06-2019 rok

III BUDYNEK 09-2019 rok

 

 

Główne zalety :

LOKALIZACJA INWESTYCJI
Design by KMprojekt.pl