FB +48 575 304 306

Ango development
nowy bartąg

To warta poznania oferta dla osób poszukujących cichego, spokojnego i przestronnego miejsca do zamieszkania w otoczeniu natury.

Mamy przyjemność  przedstawić  Państwu   projekt ,,NOWY BARTĄG" ,który powstaje, przy ulicy Bartąskiej  . Pierwszy etap inwestycji obejmuje 3 budynki w których łącznie znajduje  się  120 mieszkań pow. od  28 m2 do 94m2.  Z miejscami postojowymi pod budynkiem, miej­sca­mi par­kin­go­wy­mi zewnętrznymi, dro­ga­mi we­wnętrz­ny­mi, oraz pla­cem za­baw dla dzie­ci. Wszystkie mieszkania cechuje bardzo korzystne nasłonecznienie o południowo-zachodniej ekspozycji. Do mieszkań parterowych przynależą duże tarasy, zaś do mieszkań zlokalizowanych na piętrach – balkony z stalowymi balustradami. Część mieszkań na najwyższej kondygnacji  posiada dodatkową powierzchnię antresolę, oraz poddasze nieużytkowe . Wszystkie mieszkania posiadają piękny widok na tereny zielone oraz rzekę Łynę.

Obecnie realizujemy pierwszy budynek z drugiego etapu naszej inwestycji . W budynku znajdują się mieszkania w metrażach od 28 m2 do 76 m2 oraz lokale usługowe w parterze budynku .Deweloper zadbał o miejsca parkingowe zewnetrzne ,indywidualne garaże oraz plac zabaw dla dzieci .

Lokalizacja wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom  przyszłych mieszkańców łącząc zalety szybkiego dojazdu do Centrum Olsztyna ,oraz bliskość do jeziora Bartąg, która sprzyja aktywnemu spędzania czasu. Inwestycja znajduje się przy ulicy Bartąskiej, w pewnym oddaleniu od głównej ulicy, w głębi powstającego osiedla.

 

W planach mamy dalsze etapy inwestycji.

 

 Terminy przekazania kluczy do mieszkań ;

I BUDYNEK : 03-2019 rok - przekazany do użytkowania

II BUDYNEK : 06-2019 rok - przekazany do użytkowania

III BUDYNEK 09-2019 rok -przekazany do użytkowania

IV BUDYNEK 09-2020 rok

 

 

 

Główne zalety :

LOKALIZACJA INWESTYCJI
Design by KMprojekt.pl